Penktoji MotherNet tinklalaidė

Kviečiame klausytis naujausios mūsų tinklalaidės „Karo motinos, motinų karas“, kurioje Vilniaus universiteto mokslininkės diskutavo apie Rusijos motinas ir karą Ukrainoje. Pokalbio dalyvės:

  • Filosofijos fakulteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto docentė dr. Violeta Gevorgianienė,
  • Filologijos fakulteto Anglistikos, romanistikos ir klasikinių studijų instituto Prancūzų filologijos katedros docentė dr. Eglė Kačkutė,
  • Filologijos fakulteto Baltijos kalbų ir kultūrų instituto Rusų filologijos katedros docentė dr. Dagnė Beržaitė,
  • Filologijos fakulteto Anglistikos, romanistikos ir klasikinių studijų instituto Anglų filologijos katedros docentė dr. Rūta Šlapkauskaitė,
  • Filologijos fakulteto Anglistikos, romanistikos ir klasikinių studijų instituto Klasikinės filologijos katedros docentė dr. Nijolė Juchnevičienė.

Pokalbį moderavo Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto direktorė doc. dr. Eglė Šumskienė.

Pokalbyje gilinomės į intymią Rusijos karių motinų, jų santykio su Ukrainoje kariaujančiu sūnumi erdvę. Kodėl mes tiek nemažai apie ją žinome? Ko nežinome? Kaip užpildome šias žinojimo spragas? Kodėl svarbu kalbėti apie Rusijos karių motinas? Koks yra motinos ir Ukrainoje kariaujančios sūnaus santykis?

Įdomaus klausymo!

Taip pat kviečiame Mothernet susirasti Spotify platformoje ir klausytis šios tinklalaidės garso įrašo!